Renowacja i uszczelnianie kominów we Wrocławiu – Opinie

> Opinie

opinie

Naprawy komina: opinie o firmie KOMINO

Firma KOMINO prowadzi swoją działalność od 1995 roku i przez ten czas zrealizowała niezliczone projekty w branży kominowej. Zajmujemy się remontami kominów, w tym poszerzaniem i uszczelnianiem kominów. Naszym priorytetem jest świadczenie usług najwyższej jakości w zakresie naprawy kominów. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami niektórych naszych Klientów:

Bardzo dobra firma. Polecam!

~oleśniczanin

Bardzo polecam , profesjonalnie i tanio!!!!!!! DAROO Domaszczyn

~DAROO

Szybko tanio i profesjonalnie-gorąco polecam KOMINKI MATKOWSCY

~Mariusz Matkowski

Niesamowicie niska cena !!!

~kieryk

Super firma. Tanio i bez problemów.Polecam :)

~klient z Nowego Gierałtowa

Jestem mieszkańcem Żar (woj. Lubuskie) W związku z tym, że korzystałem z usługi firmy KOMINO, pragnę przedstawić swoje odczucia odnośnie wykonania prac. Po rozmowie telefonicznej wykonawca przyjechał na oględziny wstępne przed przyjęciem zlecenia i ustaleniem ceny. Co świadczy bardzo pozytywnie o wykonawcy. Zlecenie zostało wykonane zgodnie z umówionym terminem i ceną ustaloną na spotkaniu, rozwiercanie komina wkład kominowy żaroodporny. Prace zostały wykonane profesjonalnie. Firmę mogę polecić z czystym sumieniem. Po zakończeniu prac na w/w usługę otrzymałem Certyfikat oraz gwarancję.

~Królikowski Edward

Solidnie, fachowo, w ustalonym terminie, pracowita ekipa.

~Piotrek ze Ścinawy

Świetna firma. Szybka tania i solidna bardzo polecam.

~Andrzej Sz. Żary

Firmę szczerze polecam – usługa frezowania komina i obsadzenia wkładu wykonana solidnie i szybko pomimo nieprzewidzianych trudności, a prace zakończone punktualnie, finał zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Cena doskonała – to z pewnością najlepsza oferta na rynku, oczywiście Klient otrzymuje na koniec gwarancję i certyfikaty. Na koniec muszę koniecznie coś dodać: cieszę się bardzo, że Waszą ofertę wybrałem, i dzięki temu poznałem tak wesołych, sympatycznych chłopaków. Wytrzymaliście nawet mój wrodzony pesymizm :-) i natręctwo. Będę wszystkim potrzebującym polecał Wasze usługi. Pozdrawiam serdecznie.

~Paweł z Otwocka

Długo szukałem dobrej i w miarę przystępnej cenie firmy do frezowania kominów, aż pewnego dnia natknąłem się w Internecie na firmę KOMINO. Po wykonanej usłudze śmiało mogę stwierdzić, iż firma ta jest bardzo profesjonalna oraz rzetelna. Panowie dotrzymują danego słowa. Prace zostały wykonane w ustalonym terminie i po ustalonej cenie. Gorąco polecam usługi firmy KOMINO.

~Jan Leśniak z Węglówki (woj, małopolskie)

Lepiej późno niż wcale. Montaż komina zewnętrznego w Kiełczowie. Profesjonalnie, terminowo i w dobrej cenie. Jestem bardzo zadowolony i firmę szczerze polecam!!!

~Tomasz Kiełczów

Przychylam się do powyższych opinii. Usługa wykonana naprawdę szybko i fachowo. Jak najbardziej polecam.

~Grzegorz_B z Bierutowa

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta renowacji kominów, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz najwyższy standard świadczonych przez nas usług.

Jedna odpowiedź do “Renowacja i uszczelnianie kominów we Wrocławiu – Opinie”

  1. Krzysiek pisze:

    Pełny profesjonalizm, usługę wykonano szybko i czysto, zgodnie z ustaleniami – w ustalonym terminie i cenie. Warto zaznaczyć jeszcze że prace były wykonane w bardzo miłej atmosferze i z uśmiechem na ustach. ZDECYDOWNIE POLECAM !
    Zakres wykonanych prac to frezowanie komina i wymiana wkładu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.komino.net.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KOMINO EWELINA PASTUSIAK, Bartków 1, 56-410 Dobroszyce, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem wkladkom@op.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny