Naprawa oraz rozwiercanie kominów we Wrocławiu – Kontakt

> Kontakt

Zapraszamy Państwa do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania oraz przygotujemy ofertę renowacji komina, która w pełni spełni Państwa oczekiwania.

Wszystkie oferowane usługi wykonujemy w sposób profesjonalny. Nie czekaj i już teraz zapewnij bezpieczeństwo swojemu domowi i swojej rodzinie. Oferujemy kompleksowe usługi w ramach remontów kominów, w zakresie których proponujemy poszerzanie oraz uszczelnianie komina, a także montowanie wkładów kominowych żaroodpornych, kwasoodpornych oraz wkładów ceramicznych. Ponadto proponujemy montaż kominów izolowanych.

Jesteśmy dostępni pod wymienionym poniżej numerem telefonu oraz adresem e-mail. Można się także z nami skontaktować przy użyciu formularza znajdującego się na dole strony. Dziękujemy!

 

KOMINO Ewelina Pastusiak

Bartków 1 56-410 Dobroszyce

NIP: 9112004775

tel 609-24-24-26, 071/314-19-09

email: wkladkom@op.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.komino.net.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KOMINO EWELINA PASTUSIAK, Bartków 1 56-410 Bartków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem wkladkom@op.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny

Captcha:
11 + 5 =