Wkłady kominowe i usługi kominiarskie we Wrocławiu- Galeria

> Galeria

Historia cechów kominiarskich sięga w Polsce XVIII wieku. Od tamtego czasu notuje się dynamiczny rozwój kominiarstwa na naszych ziemiach. Przez wieki przeszło ono istotną ewolucję, związaną z innowacjami, jakie wprowadzono w systemach kominowych, zachowując przy tym niezmiennie wysoki poziom. Nasza firma kontynuuje te świetlane tradycje.
Działamy na rynku od ponad dwudziestu lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele zleceń w zakresie napraw kominów, które zakończyły się sukcesem.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi kominiarskie stały na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajduje się kompleksowa renowacja kominów, w tym poszerzanie i uszczelnianie kominów. Montujemy wkłady kominowe oraz kominy izolowane i systemy kominowe.
Zachęcamy do obejrzenia przygotowanej przez nas galerii zdjęć, w której prezentujemy część z naszych realizacji.
Możliwość komentowania jest wyłączona.

 

Naprawa kominaInstalacja systemu kominowegoRenowacja kominówRemonty kominówKomin, renowacja kominówSystemy kominowe WrocławNowy kominKominy izolowane WrocławCeramika izostatycznaNowy system kominowy
Naprawa kominów WrocławRenowacja komina w domu jednorodzinnymNowoczesny komin, naprawa, renowacja, instalacjaKomin wymagajacy naprawyFrezowanie kominówKominy izolowaneFrezowanie kominaPoszerzanie kominów
Wnęka kominowaWnęka na komin

Możliwość komentowania jest wyłączona.